İletişim: +90-312-485 23 72 - +90-505-299 08 16info@zereda.com

Zela Danışmanlık İletişim

Zela Danışmanlık Hakkımızda

Zela Danışmanlık 2005 yılından bu yana Mevzuat Danışmanlık Hizmetleri vermekte olup, Sağlık Bakanlığının ve Tarım Bakanlığının denetlediği ürünlerin üretim, ihracat başvuruları, ithalat izini, ruhsat başvurusu, bildirim süreçlerinde hem teknik anlamda hem de evrak takibi anlamında hizmet vermektedir.

Zela Danışmanlık uzman ve tecrübeli kadrosu ile karmaşık ithalat ve ihracat izin süreçlerinde işlerinizi daha hızlı ve güvenilir bir şekilde çözerek emek ve zaman tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

Zela Danışmanlık piyasaya arz edeceğiniz ürünlerin mevzuata uygunluğu hakkında bilgi verir. Bu desteğimiz sayesinde ürünleriniz piyasaya da iken yaşayacağınız güvenlik riskleri minimuma iner.

Zela Danışmanlık Misyon

Misyonumuz

Motivasyonu yüksek, çözüm üreten ve yetkin profesyonellerden oluşan ekibimizle; faaliyet alanımız olan ruhsatlandırma ve diğer hizmetlerde ilaç firmalarının farklı alanlardaki taleplerine de karşılık verebileceğimiz hizmetler sunmaya devam ederek yaratıcı çözümlerimiz ile müşterilerimize güvenilir çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz

İlaç sektörünün değişen koşulları altında doğru hazırlanmış başvurular ile kaliteden ödün vermeden hizmette daima bir adım önde olmak.

Yukarı Çık